Terénní pracovník/pracovnice
Farní charita Tábor
Tábor, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : Aktivní vyhledávání a poskytování služeb uživatelům nelegálních drog, alkoholu a patologickým hráčům v Táboře a okolí.

Výměnný program, sociální služby, poradenství, vedení dokumentace. Požadujeme : - vzdělání : VŠ / VOŠ (sociální pracovník dle zákona 108 / 2006 Sb.

adiktolog, všeobecná sestra) nebo středoškolské+kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách v min.rozsahu 150 hodin.

 • schopnost komunikace s uživateli drog - základní orientace v drogové problematice - praxe v oboru vítána Profesní CV a motivační dopis zasílejte na : auritus iol.
 • cz. Se zasláním CV a motivačního dopisu uchazeč o zaměstnání souhlasí s tím, že organizace je oprávněna jeho osobní údaje zpracovávat po dobu nezbytnou k provedení výběrového řízení.

  Kontakt : emailem (zaslání profesního CV+motivačního ).

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost