Senior QA Engineer
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 9 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 25.9.2018 ID : 1364622

Pracovní nabídka

Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti ochrany a správy moderních datových datacenter, hledáme do vývojového centra vhodného kandidáta na pozici Senior QA Engineer.

Náplň práce

  • Testování velkých a komplikovaných Enterprise-level produktů, které společnost vyvíjí;
  • Spolupráce s vývojáři, softwarovými analytiky a dalšími spolupracovníky, kteří se podílejí na vývoji produktu;
  • Podílení se na všech fázích vývojového cyklu produktu;
  • Analýza výsledků testů a správa chyb ve SW;
  • Podílení se na rozvoji týmu a případné zaškolování nových členů týmu.
  • Požadujeme

  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti manuálního / automatizovaného testování softwaru;
  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru;
  • Zkušenosti s administrací OS Windows / Linux (Windows domain, DNS, DHCP, IIS, Group Policy, file systems apod.);
  • Znalost síťových technologií;
  • Zkušenosti s testováním velkých Enterprise produktů s architekturou klient-server;
  • Praxi s databázemi (Microsoft SQL Server, Oracle);
  • Porozumění fázím vývojového cyklu;
  • Znalost principů a metod testování softwaru;
  • Praxi s virtualizačními produkty (VMware vSphere, Microsoft Hyper-V) a s Microsoft Exchange Server a Microsoft SharePoint Server výhodou;
  • Zkušenosti s automatizací testů;
  • Znalost českého / slovenského a anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek a na dobu neurčitou s nadstandardním finančním ohodnocením;
  • Rozsáhlý balíček benefitů počínaje flexibilní pracovní dobou, přes příspěvky na jídlo, MHD, volání a internet či sportovní aktivity.
  • Dále společnost poskytuje intenzivní jazykové kurzy na pracovišti, nadstandardní lékařskou péči, občerstvení na pracovišti (čaj, káva, sušenky, ovoce) a mnoho dalšího;
  • Firemní akce teambuildingy, večírky, IT meetupy pořádané společností i pro veřejnost;
  • Firemní kluby pro zaměstnance fotbalový klub, volejbalový, hudební, cyklistický, IoT atd.;
  • Práci na globálních projektech a produktech využívanými ve více než 300.000 společnostech celosvětově;
  • Moderní zázemí v Holešovicích.
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Do předmětu emailu uveďte název pozice.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    101 / 2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Město : Praha

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!