Konzultant na zákaznickém servise
Alza.cz a.s.
Praha
před 17 dny

Jsme desetičlenný tým pracující na našem zákaznickém servise. Náš tým se stará o zákazníky, kteří si u nás pronajímají různá zařízení např.

mobilní telefony nebo notebooky.

Vzhledem k novým projektům, které nás čekají, hledáme nové kolegy, kteří budou : Pečovat o stávající zákazníkyInformovat zákazníky v případě nezaplacené faktury nalézat optimální řešení situaceŘešit nestandardní situace, které mohou přicházet každý denZpracovávat dotazy od zákazníků (jak písemné, tak telefonické)Nabízet služby našim zákazníkůmDělat drobný prodej po telefonu Ideální kandidát / ka?

Má zkušenosti ze zákaznického servisu (není podmínkou)Nebojí se komunikovat se zákazníky a zvednout telefonMá obchodní dovednostiSmysl pro detail a zodpovědný přístup Co nabízíme my?

Zajímavou práci s možností kariérního růstuBenefity (Multisport karta, zaměstnanecké slevy na nákup zboží, relax místnost, jazykové kurzy, levnější volání a další)Skvělou šéfovou a sehranou partu lidíZázemí velké firmy, která stále roste a nabízí tak spoustu možností

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost