C# PROGRAMÁTOR JUNIOR
AC Jobs
Blansko
před 4 dny

Baví Tě programování v C# a chceš se v něm dále zdokonalovat? Chceš pracovat na zajímavých zahraničních projektech? Zajímáš se o oblast elektroenergetiky?

Pak hledáme právě tebe! C# PROGRAMÁTOR JUNIOR

Pracovní náplň

  • Vývoj SW pro řízení a správu IS
  • Práce s databází Oracle
  • Tvorba příslušné dokumentace
  • Komunikace se zákazníkem
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Základní znalost programování (C, C#, C++)
  • Znalost OS Windows nebo Linux
  • Zkušenosti s databázemi výhodou
  • Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Požádat