Veterinární reprezentant pro petshopy a lékárny
Merial part of Boehringer Ingelheim.
Czech Republic
před 20 hodinami

Veterinární reprezentant pro petshopy a lékárny - region Morava-1810953Hledáme kolegyni / kolegu na pozici Veterinární reprezentant pro petshopy a lékárny.

Budete zodpovědná / ý aktivity spojené s přípravkem řady FRONTLINE pro psy a kočky. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

 • SŠ / VŠ vzdělání
 • praxi v podobné obchodní činnosti výhodou
 • uživatelskou znalost PC
 • řidičský průkaz a ochotu cestovat
 • samostatnost a zodpovědnost ve svěřené oblasti
 • Výhodou bude, pokud budete umět Pokud se domluvíte anglicky, budete mít příležitost se účastnit zahraničních kongresů a setkání kolegů na mezinárodní úrovni.

  Angličtinu využijete i při komunikaci s nejvyšším vedením české pobočky. Velice důležitá je pro nás otevřenost a pozitivní přístup k vlastnímu rozvoji.

  Rádi Vás i ve Vašem rozvoji podpoříme Co vám můžeme nabídnout Stanete se součástí týmu významné mezinárodní originální farmaceutické společnosti, která přináší inovace v oblasti lidského zdraví.

  Naši kulturu utváří pracovití, otevření a odpovědní zaměstnanci a společnost klade velký důraz na to, aby se zaměstnanci cítili ve firmě dobře.

  Motivujeme zaměstnance nejen dobrým mzdovým ohodnocením a benefity, ale i příjemnou firemní kulturou.Klademe velký důraz na důkladné zaškolení každého nového kolegy.

  Je to podrobně nastavený proces, který zahrnuje odborné teoretické i praktické proškolení, tak abyste se mohl / a cítit připraven / a zodpovědně přijmout svoji roli.

  Máte pocit, že je to práce právě pro Vás? Výborně! Napište nám o sobě pár řádků, také proč Vás pozice zaujala a pošlete nám prosím svůj strukturovaný životopis přímo přes tlačítko APPLY ONLINE níže (v případě, že u nás ještě nejste zaregistrovaní, vyberte si následně možnost New User).

  Těšíme se na Vaši odpověď!

 • Sales
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost