STÁŽ/PRAXE/BRIGÁDA_SOCIAL MEDIA SPECIALIST
Deutsche Post DHL Group
Praha, Czech Republic
před 14 dny

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2018 jsme získali prestižní ocenění pro zaměstnavatele Top Employer .

Staňte se součástí DHL, staňte se součástí nejmezinárodnější společnosti!

Studuješ marketing a využití sociálních médií v businessu? Chceš ke svým teoretickým zkušenostem přidat i zkušenosti praktické?

Hledáme studenta či čerstvého absolventa výše zmíněného oboru, který má zájem o brigádu či stáž v nejmezinárodnější společnosti na světě!

SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Tvým úkolem bude analýza aktuálního využití sociálních sítí pro rozvoj našeho businessu v rámci 10 zemí centrální Evropy, najít prostor pro zlepšení a navrhnout další možnosti.

Získáš tak pohled do fungování mezinárodní společnosti a fungování jednotlivých zemí. Pracovní dobu přizpůsobíme tvým časovým možnostem.

Od vhodného uchazeče očekáváme :

 • vzdělání v oboru marketingu se zaměřením na sociální sítě
 • výbornou znalost anglického jazyka (v ústní i písemné podobě)
 • nadšení, rychlost, can do přístup a touhu dělat věci správně hned na poprvé
 • Jsi to ty? Tak neváhej a pošli nám svůj životopis společně s motivačním dopisem, proč si vybrat právě tebe! Budeš-li úspěšný, je možné, že stáží to teprve začne a ty se k nám budeš moct připojit na stálo nebo spolupracovat pravidelně.

  Požádat
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost