Oblastní manažer
Finanční Institut s.r.o.
Náchod, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Finanční Institut s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Palachova 1741, Náchod 1 (Náchod), 54701
  • Přidáno : 8.6.2018
  • Finanční poradci specialisté :

    Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu na pozici oblastní manažer / ka.

    Náplň práce :

  • realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti
  • spolupráce s analytickým oddělením
  • nastavení optimálního portfolia klienta,
  • školení poradců pro rodinné finance
  • zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny
  • Požadujeme :

  • manažerské schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti
  • vnitřní motivaci na sobě pracovat
  • obchodní dovednosti
  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání maturita
  • licence PPZ od ČNB výhodou
  • ŘP skupiny B
  • pozitivní přístup k práci
  • Nabízíme :

  • práci ve společnosti se silným kapitálem
  • klientelu zajištěnou callcentrem společnosti - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
  • nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu
  • zázemí centrální kanceláře
  • školení od producentů
  • velký potenciál kariérního růstu
  • případě zájmu se do výběrového řízení prihlaště na http : / / www.karierafi.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)