C++ Developer
Nigel Frank International Limited
Prague, Czech Republic
před 12 dny

Prague, Competitive salary.

My client are a multinational investment and financial services who have the goal to become the bank of choice and, supply customers with a high level of customer service to both customers and clients.

The successful candidate for this role will have strong past experience of working as a C++ Developer. This role is a hands-

on technical lead role with direct responsibility for a development team and working alongside the London team.

To be eligible for the role :

 • Strong C++ Development experience
 • Agile experience
 • Strong communication skills
 • If you meet the above requirements and believe you would be a suitable fit to this role do not hesitate to apply as you don't want to miss out on this opportunity.

  Nigel Frank International is the leading Microsoft Dynamics recruiter worldwide, advertising more Dynamics jobs than any other agency.

  We deal with Microsoft Partners and End users throughout the UK and the world and have never had such a large demand for Microsoft Dynamics professionals.

  By specialising in placing candidates in markets in the UK I have developed excellent relationships with employers in the UK

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost