Business development / account manager
Alza.cz a.s.
Praha
před 48 dny

Jako firma rosteme, expandujeme do zahraničí a rozšiřujeme segmenty o další produkty a bez šikovných lidí firma neroste.

Proto hledáme právě vás! A to právě do menšího týmu Account managerů Vendro partnerů, kteří se starají obchodně a marketingově o naše stávající dodavatele.

Co vás na pozici čeká?

1) Komunikace :

Vyjednání podmínek s dodavateli ohledně jejich spolupráce v rámci našeho marketingu a nastavení jednotlivých kroků v rámci celého roku a jednotlivých marketingových kampaní Alzy.

Komunikace uvnitř týmu s repotingovým specialistou a s dalšími klíčovými odděleními uvnitř firmy (oddělení exekuce, sales & purchasing, oddělení komunikace).

Domluva v rámci segmentových porad (uskupení lidí, kteří se starají o konkrétní portfolio produktů a společně vymýšlí, jak zvednout jeho obratovost, profitabilitu a zařazení nových produktů včetně marketingové podpory).

2) Byznys :

Orientace na výsledek , protože počet spoluprací a jejich hodnota (nejen finanční), je stěžejním měřítkem výkonu Account managera.

Měl by umět myslet v číslech a vždy hledat win-win v kooperaci.

Znalost pojmů jako je ROI, marže, skladová obrátka, obchodní přirážka a podobně je nedílnou součástí v rámci vyjendávání podmínek s dodavateli.

3) Marketing :

Stačí základní znalost toho, co potřebujeme vědět k naplánování marketingové kampaně, co tvoří marketingový mix a jaké existují media typy.

Co očekáváme?Zkušenost s obchodem a vyjednáváním, pozice není zcela juniorní.Zájem o elektroniku nebo jiný segment zboží z našeho portfolia.

Domluvíte se anglicky a dokážete odprezentovat nabídku řediteli jiné firmy.Znalost marketingu na základní úrovni.Chuť se vzdělávat do šířky v rámci firmy a přičichnout více k marketingu i oddělení nákupu.

Selský rozum a analytické myšlení. Co na vás u nás čeká?Vaši práci uvidí miliony zákazníků několikrát týdně, možná i denně.

Propojení čísel a marketingu, protože oboje je pro byznys důležité.Jsme velká firma, ale rozhodně ne korporát, na procesy si nepotrpíme.

Spolupracujeme s firmami, které mají miliardové rozpočty a i s těmi můžeme hrát náš marketing.Jsme parta lidí, se kterými se rádi uvidíte i po práci.

Máme neformální firemní kulturu a jsme otevřeni neotřelým nápadům, které tě necháme realizovat.Možnost osobnostně i pracovně vyrůst u nás není otázkou mnoha let, jde to mnohem rychleji.

Interní systém vzdělávání a externí kurzy jsou pro nás důležité, protože mít přehled je výhodou.Pracujeme v kancelářích se živými stromy, solnou jeskyní, posilovnou, lezeckou stěnou, saunou a kavárnou, kde se budeš cítit dobře.

Samozřejmě i další benefity jako zaměstnanecké slevy, jazykové vzdělávání, příspěvky na stravování, karta MultiSport benefit a podobně.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost