Vedoucí výroby -super mzda,13.a 14. plat,bonusy, auto #gyhzj
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Plzeň
před 8 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Hledáme dynamickou osobnost se zkušeností s vedením výroby a manažerskými dovednostmi do stabilní, mezinárodní firmy. Nabízíme pestrou a velmi dobře placenou práci s pevnou pracovní dobou 8 16 : 30h.

Vaše ohodnocení se skládá i z řady dalších bonusů, příplatků a prémií, které firma poskytuje. Rovněž nabízíme možnost kariérního postupu v rámci společnosti.

Na oplátku očekáváme perfektní organizační dovednosti, schopnost vést lidi, preciznost, systematičnost a zájem o další vzdělávání.

Náplň práce :

  • plánování, řízení a koordinace výroby a zajišťování stanovených úkolů
  • odpovědnost za přidělování pracovních úkolů, plnění denní produkce a zvyšování kvality výrobků
  • zajišťování vybavení dílen a jejich průběžná kontrola
  • vedení, motivování a hodnocení pracovního výkonu podřízených zaměstnanců
  • příprava podkladů pro mzdy a kontrola docházky
  • kontrolování dodržování bezpečnostních, protipožárních a hygienických předpisů a předpisů souvisejících s výkonem práce svých podřízených
  • řešení problémových situací, přijímání a realizace nápravných opatření k jejich odstranění
  • Požadujeme

  • zájem o další vzdělávání
  • SŠ nebo VŠ v technickém oboru
  • zkušenosti s vedením výroby
  • pokročilou znalost MS Office
  • schopnost komunikovat v angličtině (střední úroveň)
  • ŘP / B
  • výborné organizační schopnosti
  • schopnost vést tým a rozhodovat
  • Nabízíme

  • stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • 13. a 14. plat
  • roční bonusy a příplatky
  • pravidelné navyšování mzdy
  • možnost kariérního postupu
  • služební vůz dle vlastního výběru i k soukromým účelům
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci
  • životní, důchodové a kapitálové připojištění
  • moderní, příjemné a čisté pracovní zázemí
  • 100Kč stravenky
  • Hoď to na fejs.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat