GRAFIK/ČKA - práce z domova
2P SERVIS s.r.o.
Sušice, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro 2P SERVIS s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Nádražní č.e. 580 / 12, Sušice 1 (Sušice), 34201
  • Přidáno : 6.9.2018
  • Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační :

    Vhodné pouze pro OZP (vozíčkáře) - PRACOVIŠTĚ Z DOMOVA

    POŽADUJEME : znalost práce v programu CorelDRAW nebo Photoshop, kreatitiva, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro dobře odvedenou práci, komunikativnost, zkušenosti s prací na obdobné pozici, samostatnost

    NÁPLŇ PRÁCE : úprava fotografií pro e-shop, grafické práce, tvorba reklamních letáků a newsletterů

    NABÍZÍME : zaškolení, firemní podpora, práce z pohodlí domova, možnost profesního růstu, zajímavá kreativní práce, příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení účtu zdarma, právní poradenství, firemní akce, zázemí stabilní společnosti, možnost nákupu výrobků za velmi zvýhodněné ceny.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)