Recepční s AJ pro invalidní důchodce
AVES PLUS s.r.o.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro AVES PLUS s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : čeština aktivně
  • lokalita : Praha 1 (Praha), 11000
  • Přidáno : 24.10.2018
  • Pro naši luxusní budovu v centru Prahy hledáme recepční s AJ

    Co bude Vaším úkolem :

    zajištění chodu recepce / jednoduchá administrativa /

    komunikace v AJ / postačí základní znalost /

    Nabízíme :

    stálou denní směnu od 8,00 do 20,00

    mzdu až 120Kč / hod.

    sedavé zaměstnání na HPP

    možnost příspěvku na ubytovnu nebo dopravu

    možnost volby směn-třeba jen dva dny v týdnu

    Požadujeme : trestní bezúhonnost

    znalost AJ

    Kontakt : personalnipraha avesplus.cz, 775 430 781 nebo 602 889 540