Trainee (směnový chemik)
Elektrárna Počerady
Výškov-Počerady
před 4 dny

CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI :

Pro elektrárnu Počerady hledáme mladého vzdělaného absolventa chemické školy, který má zatím jen malou praxi (max. 2 roky po škole) a lákají ho technologie chemických provozů.

Trainee se stane zaměstnancem na dobu určitou, během své praxe pozná vše, co souvisí s procesem úpravy vody a potažmo výroby elektrické energie v elektrárně.

Praxe bude probíhat napříč činnostmi nutnými pro bezporuchový a stabilní provoz chemické úpravny a vodního hospodářství elektrárny.

Hledáme absolventa, který je ochoten se učit nové věci, získávat praxi v celé škále pracovních dovedností souvisejících s provozem chemického režimu v elektrárně.

Pokud jsi přemýšlivý, pracovitý a týmový hráč, staň se naším kolegou, který využije nabízené možnosti pro další rozvoj své kariéry.

POŽADUJEME : SŠ chemického směru

SŠ chemického směru

Slibujeme, že se budete stále učit novým věcem. Chemie je zajímavá a nudit se určitě nebudete. Vaše dobré znalosti z oboru chemie se budou určitě hodit.

U nás poznáte v praxi vše, o čem jste jen četli.

Práce bude probíhat ve směnovém nepřetržitém provozu (dvanáctihodinová směna).

Oceněna bude samostatnost, logické myšlení a schopnost dělat rychlá, ale správná rozhodnutí.

NABÍZÍME :

Profesionální tým, který spolu drží i mimo práci : )

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele.

Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost