Kontrola oblečení/operátor výroby - HPP - Plzeň - 2 směnný provoz
ADECCO spol.s r.o.
Plzeň, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Chceš nenáročnou práci, která tě bude bavit? Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích, který se zabývá zpracováním vrácených zásilek a kompletací zboží, hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

Náplň práce :

  • rozbalování zásilek
  • třídění zboží
  • kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
  • skenování kódů, tisk etiket
  • odstraňování drobných závad zboží
  • udržování pořádku na pracovišti Požadujeme :
  • ochota naučit se novým věcem
  • základní znalost práce s PC
  • velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
  • spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
  • pečlivost, zodpovědnost, loajalita
  • schopnost naučit se cca 50 německých slovíček Nabízíme :
  • nástup možný IHNED či DOHODOU
  • místo výkonu práce : PLZEŇ KŘIMICE
  • zajímavé finanční ohodnocení až 19 000 Kč měsíčně : základní mzda 17 800 Kč + bonus 1.141 Kč / hod.) + příplatky za sobotní směnu 0 Kč -
  • 1 000 Kč, za přesčasy a dle zákona

  • stravenky 70 Kč
  • 2směnný provoz (ranní 5.30-13.30, odpolední 14.00-22.00)
  • 5 týdnů dovolené
  • výborná dopravní dostupnost MHD
  • práce ve stabilní společnosti, čistý provoz Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, základní Typ pracovního poměru : Plný úvazek
  • Požádat