KONSTRUKTÉR/-KA
Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s.
Chlumec nad Cidlinou, CZ
před 10 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Kozelkova č.e. 131, Chlumec nad Cidlinou, 50351
  • Přidáno : 16.11.2018
  • Strojírenští technici projektanti, konstruktéři :

    KONSTRUKTÉR / -KA

  • PP na dobu určitou do konce roku 2019 s možností prodloužení, nástup možný ihned, pracovní doba 6 : 00 - 14 : 00 hod.
  • Požadujeme : SŠ, VŠ vzdělání strojní, znalost prostředí 3D Autodesk Inventor, Auto CAD, znalost AJ na komunikativní úrovni -
  • pro upřesnění technických zadání od zákazníka, zodpovědný přístup k plnění úkolů, odpovědnost, samostatnost

  • Náplň práce : konstrukční práce (výrobky pro automotive, konstrukční úpravy na dalších výrobcích, tvorba technické dokumentace k výrobkům)
  • Nabízíme : dotované stravování, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení
  • případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba : Moučková Lenka, tel. : 720 052 373 (volat 6 : 00 -
  • 14 : 00 hod.), email : lenka.mouckova kovoplast.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)