HLAVNÍ ÚČETNÍ s NJ Praha
AC Jobs
Praha hl. Město
před 1 dnem

Máte dlouholeté zkušenosti v oblasti účetnictví? Máte rovněž zkušenosti s vedením týmu účetních? Hovoříte německým jazykem?

Pak právě Vám nabízí mezinárodní prestižní společnost zajímavou pracovní příležitost na pozici : HLAVNÍ ÚČETNÍ s NJ Praha (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dohled nad vedením účetnictví obchodní společnosti
  • Řízení týmu účetních
  • Zodpovědnost za správné nastavení účetních procesů a účetních směrnic
  • Sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • Zodpovědnost za daňová přiznání a platby daní
  • Komunikace s finančním úřadem a auditory
  • Kooperace s kolegy z mateřské společnosti v zahraničí
  • Reporting vedení společnosti
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Víceletou praxi na obdobné pozici
  • Znalost účetních předpisů a principů daňové problematiky
  • Německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost SAP
  • Vedoucí a analytické schopnosti
  • Schopnost práce pod tlakem
  • Co nabízíme?

  • Zajímavou příležitost v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Mzdu dle zkušeností včetně ročních bonusů
  • HPP na dobu neurčitou
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu Praha 5
  • Požádat