SPECIALISTA V OBLASTI KONSTRUKCE
AC Jobs
Pelhřimov
před 3 dny

Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti? Mít prostor pro realizaci svých nápadů? ANO? Zašlete mi Váš životopis! Strojírenská společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici : SPECIALISTA V OBLASTI KONSTRUKCE (26-36.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce na realizaci zajímavých projektů
  • Vytváření projekčních řešení
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Tvorba podkladů v konstrukčních programech
  • Komunikace s kolegy
  • Co požadujeme?

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti konstrukce
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Ovládání programů 3D CAD
  • Cizí jazyk je výhodou, ideálně německý, anglický, ruský
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • Uplatnění dosavadních znalostí a možnost jejich rozšíření
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Požádat