Skladník (retruck) MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ
Adecco, spol. s r. o.
Plzeň
před 10 dny
source : PRÁCE v BUDĚJOVICÍCH

Úvod a popis pracovní náplně

  • Máte zkušenosti na retraku? Baví Vás práce ve skladu? Nemáte platný průkaz na VZV? Nebojíte se práce ve výškách? Nevadí Vám směnný provoz?
  • PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!!!
  • Pro našeho významného klienta zabývající se logistickou, hledáme vhodné uchazeče na pozici Skladník (retruck).
  • Náplň práce :
  • jízda na retraku
  • skladové aktivity
  • transport palet a zboží po výrobní hale
  • Požadujeme

  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost při práci
  • znalost práce na PC
  • schopnost práce pod stresem
  • zkušenosti ze skladu výhodou
  • průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou
  • Nabízíme

  • nástup možný IHNED či DOHODOU
  • místo výkonu práce : Úherce (zajištěná svozová doprava)
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • mzda až 170 Kč / hod. (fixní mzda 120 Kč / hod. + výkonnostní bonus 50 Kč / hod.) + zákonné příplatky
  • 3 směnný provoz (závislé na oddělení)
  • dotované stravování v objektu
  • čisté pracovní prostředí
  • ZDARMA SVOZOVÁ DOPRAVA z PLZNĚ VEJPRNICE TLUČNÁ NÝŘANY
  • MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ V PLZNI
  • Vzdělání : Základní

    Možný nástup : ihned či dohodou

    ihned či dohodou