STROJNÍ KONSTRUKTÉR
AC Jobs
Ústecký kraj
před 1 dnem

Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Je Vám blízká práce v 3D programech? Chcete na sobě pracovat a profesně růst? Odpověděli jste si na vše ANO?

Těším se na Váš životopis! Pro strojírenskou společnost hledáme kolegu / kolegyni na pozici : STROJNÍ KONSTRUKTÉR - I PRO JUNIORY (24-34.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracovávání konstrukčních řešení
  • Vytváření technických výkresů a výrobní dokumentace
  • Kooperace s výrobním oddělením
  • Práce s 3D CAD programy
  • Spolupráce s kolegy v rámci oddělení
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost konstrukčních programů
  • Anglický jazyk je výhodou, není podmínkou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • Profesní růst v rámci společnosti
  • Spolupráci na zajímavých projektech
  • Uplatnění inovativního myšlení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Požádat