Spawacz
Dział Klientów Międzynarodowych – centrala
Hodkovice
před 3 dny
source : infoPraca

Opis stanowiska :

  • przygotowanie materiałów do spawania
  • obsługa urządzenia spawającego
  • ocena jakości spawu
  • ręczna naprawa niedociągnięć w spawie
  • Wymagania :

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od na dłużej, od zaraz
  • doświadczenie w spawaniu (około 6 miesięcy)
  • zapał do pracy, wytrwałość
  • Oferujemy :

  • czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
  • możliwość nadgodzin
  • zakwaterowanie
  • wynagrodzenie miesięczne między 3500zł / mc - 4000zł / mc netto
  • dofinansowane posiłki i dojazdy do pracy
  • 20 dni urlopu płatnego
  • opiekę koordynatora
  • Zadzwoń i dowiedz się więcej : 508 009 872

    Požádat
    Přidat do oblíbených
    Odebrat z oblíbenýcch