C/C++ Developer 40
Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj, CZ
před 2 dny
source : SUPERKARIERA.CZ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi.

ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Rodinná firma, vstrícný přístup a práce na produktech / projektech, které Vás určitě zaujmou! To a mnohem víc nabízí IT společnost v Plzni.

Pokud máte zájem vyvíjet v technologii C či C++, určitě se ozvěte.

C++ Developer

 • analyzuje uživatelské i systémové požadavky a specifikace navrhuje řešení unikátního multiplatformního SW píše Unit testy
 • Práce u nás probíhá v menších týmech, obvykle do 6 lidí za pomocí Scrumu a pokud se cítíte, můžete vyrazit i na kratší služebku v rámci Evropy či USA

  POŽADUJEME

 • Zkušenost s vývojem v C / C++ na seniorní pozice, pro juniorské vývojáře předešlá komerční praxe není nutností Dobrá znalost Windows nebo Linux prostředí Dobrá úroveň angličtiny (komunikace se zahraničními kolegy, případně občas se zákazníkem)
 • NABÍZÍME

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost