Prodavač maloobchodní prodejny
FK technics, spol. s r.o.
Praha 3, CZ
před 8 dny

Pro naši maloobchodní prodejnu v Praze 3 hledáme schopného prodavače se znalostí elektroniky a slaboproudé techniky (LED osvětlení, Měřicí technika).

Pracovní náplň :

  • Prodej a obsluha zákazníků na prodejní pokladně
  • Jednání se zákazníky a odborné poradenství
  • Příjem, kontrola, ocenění zboží
  • Vystavení a prezentace zboží
  • Údržba a úklid výstavních expozic a výloh prodejny
  • Návrhy na zařazení nového sortimentu
  • Příjem objednávek zákazníků
  • Příjem reklamací zákazníků
  • Požadavky :

  • SO v oboru elektro nebo prodavač elektro, případně 1 rok praxe
  • Profesionální a ochotná komunikace se zákazníky
  • Skutečný zájem o práci
  • Obchodní duch
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Komunikativnost a schopnost práce v kolektivu
  • Samostatnost, pracovitost a vlastní zájem o techniku
  • Výhodou :

  • Znalost sortimentu drobné spotřební elektroniky
  • Zkušenost v prodeji a praxe na podobné pozici
  • Nabízíme :

  • Zajímavou práci u firmy s více jak 25ti letou tradicí
  • Finanční ohodnocení odpovídající Vašemu výkonu
  • Možnost profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup :
  • Ihned
  • Ihned
  • Požádat