Vedoucí elektroprojekce/Mladá Boleslav/TAR
Kariéra spol. s r.o.
Mladá Boleslav, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného klienta, českou společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici : Vedoucí elektroprojekce / Mladá Boleslav / TAR.

Náplň práce : - Rozvoj, koordinace, optimalizace a řízení zakázek (výroby) - Zodpovědnost za komplexní vedení oddělení (řízení, kontrola, plánování, spolupráce s jinými odděleními)v týmu 7 lidí -

Zodpovědnost za dodržování termínů zakázek, kvalitu výroby, BOZP a PO - Zajištění optimálního využívání pracovních sil -

Zodpovědnost za dodržování rozpočtu v oddělení elektro - Řešení technických problémů - Kontrola dodržování a zavádění postupů -

Zlepšování výrobních postupů - Posouzení rizik zadaných projektů zakázek - Zodpovědnost za vypracování dokumentace pro předání zařízení Požadujeme : -

SŠ / VŠ vzdělání technického směru (elektro) - Znalost práce na PC - Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič - Praxe na obdobné pozici -

Zkušenosti s vedením elektroprojekce a řízením kolektivu - Schopnost vést a motivovat tým - Komunikační, prezentační a organizační schopnosti, samostatnost, kreativita Nabízíme : -

Zajímavé pracovní uplatnění - Četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13.plat, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění) -

Auto - Adekvátní finanční ohodnocení Termín nástupu : Ihned / Dohodou Místo pracoviště : Mladá Boleslav Vzdělání : SŠ s maturitou, bakalářské, vysokoškolské, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Plný úvazek