KONZULTANT KLIENTSKÉHO SERVISU
ALS Czech Republic
Na Harfě , Praha, Cz
před 20 dny

ALS Czech Republic, s.r.o. je součástí ALS Laboratory Group, nadnárodní korporace poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz s vedoucím postavením na lokálním trhu.

současné době hledáme posilu do našeho týmu v Praze na pozici :

Náplň práce :

  • Práce s klienty (komunikace, příprava individuálních nabídek služeb, prohlubování spolupráce, řešení požadavků)
  • Zprostředkování kontaktu mezi laboratoří a klientem
  • Komunikace s pracovníky laboratoře a dalšími sekcemi
  • Monitoring obchodní úspěšnosti a budování obchodních vztahů se svěřenými klienty
  • Příjem vzorků a konzultace na pobočce v Praze
  • Práce v laboratorním a kancelářském SW
  • Hledáme :

  • SS / VŠ (chemický nebo příbuzný obor)
  • Schopnost a odvaha aktivně komunikovat
  • Zkušenost s prací na PC, zejména MS Office
  • Samostatnost, pečlivost
  • Praxe v oblasti práce s klienty
  • Nabízíme :

  • Zajímavá práce ve výborně vybaveném prostředí
  • Odpovídající mzdové podmínky + osobní ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti a možnost kariérního růstu
  • Zaměstnanecké výhody 5 týdnů dovolené, stravenky, dotovaná karta Multisport, penzijní připojištění
  • Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště

    Na Harfě 336 / 9, 190 00 Praha-Vysočany, Česká republika

    Pracovní smlouva

    Délka pracovního poměru

    Požadované vzdělání

    Vysokoškolské / univerzitní

    Zadavatel

    ALS Czech Republic, s.r.o.

    Pozice je vhodná pro absolventy.