Recepční v ubytovacím zařízení
JFPK s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 12 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Spálená 3, 110 00, Praha 1 Způsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo 735 534 534 (pracovní dny : 11 : 00 -

16 : 00), nebo e-mailem na adresu john cosmopoleprague.com Kontaktní osoba : paní Zanbadarova Maria UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : nabízení služeb hostelu, komunikace s hosty a komplexní servis pro hosty, dílčí administrativní podpora vedení obchodní společnosti, vedení týmu recepce, vedení knihy návštěv, dohled nad kvalitou služeb.

Požadavky na zaměstnance : komunikativnost, vstřícný a proklientský přístup, časová flexibilita a včasnost, dobrá znalost práce na PC, spolehlivost a systematičnost, zkušenost s vedením recepce / týmu recepce výhodou.

Znalost angličtiny a ruštiny výhodou (klientelu tvoří turisté).

Svůj životopis zašlete v českém, anglickém a ruském jazyce na : john cosmopoleprague.com. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 5 týdnů dovolené.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost