PRODUKTOVÝ SPECIALISTA – JUNIOR
AC Jobs
Ústecký kraj
před 6 dny

Baví Vás vytvářet analýzy a rádi sledujete nové trendy? Je pro Vás důležité vidět za sebou výsledky? Hledáte pozici, kde se budete moci rozvíjet?

Pak je tato nabídka určitě právě Vám! Nadnárodní chemické společnost rozšiřuje svůj obchodní tým o pozici : PRODUKTOVÝ SPECIALISTA JUNIOR (23-28 000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba a aktualizace ceníků
  • analýza trhu a konkurence
  • sledování a vyhodnocování nových trendů
  • aktualizace svěřeného portfolia produktů
  • školení obchodní zástupců na dané portfolio produktů
  • návrhy na změny v zaměření výzkumu
  • denní komunikace s obchodním tymem
  • podílení se na vytváření obchodní strategie
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ chemického nebo ekonomického směru
  • praxi na obchodním oddělení výhodou, ale ne podmínkou
  • pokročilou znalost práce s MS Excel (kontingenční tabulky, datové zdroje)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • pečlivost, samostatnost, analytické myšlení
  • Co nabízíme?

  • samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci vhodnou i pro absolventy
  • možnost osobního a odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní bonus pro zaměstnance
  • místo výkonu práce : Ústecký kraj
  • Požádat