VEDOUCÍ R&D ODDĚLENÍ
AC Jobs
Svitavy
před 22 hodinami

Máte dlouholeté zkušenosti v oblasti konstrukce či vývoje? Disponujete praxí v oblasti vedení lidí? Hovoříte rád / a anglicky?

Pokud odpovídáte ano, tak to nám určitě zašlete Váš životopis! Strojírenská výrobní společnost hledá posilu na pozici : VEDOUCÍ R&D ODDĚLENÍ (33-53.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za zadané projekty
  • návrhy nových řešení a celkově zlepšování
  • organizování práce na jednotlivých částech projektů
  • řízení týmu kvalifikovaných odborníků
  • kooperace s výrobou a dalšími odděleními
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušeností s vedením lidí
  • alespoň mírně pokročilou angličtinu
  • aktivní a inovativní přístup
  • schopnost plánovat a organizovat
  • Co nabízíme?

  • stabilní zázemí společnosti
  • další odborný rozvoj a vzdělávání
  • minimálně 25 dní dovolené
  • příspěvěk na penzijní pojištění
  • firemní akce a benefity (i pro rodinu)
  • místo výkonu práce : okres Žďár n. Sázavou
  • Požádat