Projektový specialista automatizace
Alza.cz a.s.
Praha
před 10 dny

Naše plně automatizované logistické centra v ČR a SR chceme vylepšit o nové a nekonvenční stroje a zařízení i implementovat nové logistické a technologické procesy, které navýší naši provozní efektivitu.

Nápady máme, teď hledáme někoho, kdo má rád výzvy, někoho kdo má i mnoho vlastních nápadů a doposud nedostal prostor k jejích realizací.

Kolegu, který přidá logistice Alzy další konkurenční výhodu, kterou třeba časem necháme i patentovat. Rádi se s tebou potkáme osobně pokud : Tě baví programovat a počítačem ovládat jakýkoliv systém, který tě napadneChceš ne jenom vymýšlet, programovat, diagnostikovat, ale i běhat s měřákem kolem robotů a na závěr i sám si to sestavitDisponuješ kreativitou, množstvím nápadů, kritickým a strukturovaným myšlenímNejsi spokojený / á kým své dílo nedotáhneš na 100% do konceMůžeš se chlubit samostatností a zároveň schopností týmové spoluprácePoznáš princip logistických procesů, anebo si schopný / á v rámci samostudia se to našprtat do našeho setkáníNezaskočí tě Booleova logika , Fourierová transformace, solenoid, unipolární tranzistor ani Ohmův zákon v praxiUmíš vše, co tě naučili na VŠ elektrotechniky v oboru kybernetiky, ale stále ti to nestačí a chceš se učit nové věciUmíš myslet ve 3D a kromě SW části umíš vymyslet a zkonstruovat i mechaniku automatuNemáš olšové ruce, nespálíš se o pájku a stroj, co vymyslíš, jsi schopen i fyzicky postavit a realizovat do prototypové fázeUmíš poskládat z relátek a hradel i to, co jsi zvyklý programovat v Simaticu Pokud ano, čti dál, co Tě u nás bude čekat : Seznámení se s našimi logistickými procesy a technologiemiDostaneš možnost položit základy oddělení, které v Alze chybí.

Vše vytvořit od počátku, od nulySvoje nápady budeš aplikovat do dlouhodobých projektů v podmínkách AlzyBudeš vytvářet a automatizovat logistické procesy / technologie, které ještě nejsou dostupné na trhuPřevedeš svoje znalosti z kybernetiky, robotiky a mechaniky do praxe Proč chceš dělat pro nás?

Dostaneš ne jenom možnost pracovat na start-upu, ale ty budeš náš start-upBudeš vytvářet věci, které ještě na trhu nejsou, s neomezenými možnostiPodporu zkušených kolegů v logistice a expanzi jsou samozřejmostíModerní a pohodlné pracoviště s možností zacvičit si ve firemní posilovně, zrelaxovat si v solné jeskyni, zahrát si s kolegy fotbálek nebo vylézt na boulderovou stěnuOsobní zodpovědnost za dosažené výsledkyMožnost osobního růstu, školení a dalšího vzděláváníZajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměnyDalší zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.

Celkem v naších logistických center a skladech proudí 5 km dopravných pásů, které ulehčují naším zaměstnancům práci. Naše logistická centra v Horních Počernicích a v Senci jsou výbavná automatickým robotem SMC, který za rok vydal přes půlmilion beden.

Po Pojď s námi měnit svět logistiky a pošli nám svůj životopis.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost