Obráběč kovu frézař – CNC
Etimos Human s.r.o.
Studénka
před 14 dny

Obsluha CNC frézovacího centra Korekce, nastavení a úprava frézovacího centra dle přiložené výkresové dokumentace Průběžné a kontrolní měření výrobků Běžná provozní údržba stroje Vícesměnný provoz Příjemné pracovní prostředí Požadujeme : Znalost čtení výkresové dokumentace Praxi v CNC frézování ve strojírenství Znalost práce s měřidly Frézování při použití otočného stolu nebo dělícího přípravku drážek, zúhlování u čtyř stran.

Frézování rovného ozubení, frézování drážek pro pero, frézování tvaru a ploch dle označení, frézování nářezů matic a čtyř a vícehranů pro klíče apod.

Vytáčení otvorů nožovým držákem. Najíždění v ose x, y, z, atd. Vrtání, řezání závitů. Časová flexibilita práce na vícesměnný provoz Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, chuť do práce Nabízíme : Atraktivní mzdové ohodnocení Prémie za výkon a kvalitu Osobní ohodnocení Příspěvky na stravování 5 týdnů dovolené Zázemí rodinné firmy s tradicí Možnost osobního rozvoje Lékařská preventivní péče Firemní právník (např.

asistence při případném řešení insolvence apod.) Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, vyučení Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost