Kontrolor kvality NDT
PSP Machinery s.r.o.
Přerov, CZ
před 17 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro PSP Machinery s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Kojetínská 3186 / 79, Přerov 2 (Přerov), 75002
  • Přidáno : 7.4.2018
  • Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti :

    Požadujeme :

  • SŠ vzdělání ve strojírenství nebo příbuzném oboru; dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci; znalost práce s měřidly; znalost metod NDT testování výhodou;
  • NDT certifikace a praxe velkou výhodou; znalost MS Office; AJ výhodou; ochotu učit se, zodpovědnost, časovou flexibilitu

    Pracovní náplň :

  • kontrola výrobků, materiálu a svarů; vizuální, ultrazvuková, RTG, magnetická nebo kapilární kontrola; vyhodnocení výsledků dle předpisové dokumentace a příslušných norem;
  • zpracování protokolů o výsledcích zkoušek; vedení související evidence; běžná údržba zkušebních přístrojů

    Nabízíme :

  • zajištění související certifikace; volitelné zaměstnanecké výhody (stravenky / pojištění / relax); 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy;
  • stravování v areálu; zdravotní péče; sociální program; zaměstnanecké akce

    případě zájmu prosím zašlete CV v českém jazyce na email : personalni pspeng.cz.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)