OBRÁBĚČ/KA KOVŮ
ARMATURY Group a.s.
Dolní Benešov, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ARMATURY Group a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Nádražní 129, Dolní Benešov, 74722
  • Přidáno : 7.9.2018
  • Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) :

    KO : Janoštíková Petra, tel. : 553680317,

    e-mail : petra.janostikova agroup.cz

    Náplň práce :

    Třískové obrábění armatur a jejich dílů, včetně pokročilejších obráběcích operací (vrtání, soustružení, frézování, závitování)

    Práci v třísměnném provoze

    Co požadujeme :

    Vyučen v oboru obráběč kovů

    Znalost technické dokumentace a čtení výkresů

    Zodpovědný, spolehlivý, pečlivý a samostatný

    Praxi a znalost obrábění kovů

    Co Vám nabídneme

    Motivační mzdové ohodnocení odpovídající výkonu a zkušenostem

    Stabilní práci v perspektivní firmě

    Příznivé pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků

    Firemní benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na

    penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní program)

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné