PROJEKTANT ELEKTRA
AC Jobs
Kladno
před 7 dny

Máte praxi s projekcí elektra? Chcete se podílet na mezinárodních projektech? Umíte anglicky nebo německy a chcete jazyk nadále využívat?

Pak pro Vám máme jedinečnou příležitost stát se součástí týmu na pozici : PROJEKTANT ELEKTRA - PRAHA (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování a zpracování elektro schémat
  • Tvorba obvodových schémat
  • Komunikace s partnery v angličtině / němčině
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Spolupráce s dalšími členy týmu
  • Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Angličtinu / němčinu na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s projekcí elektro součástek / rozvaděčů / kabeláže
  • Praxi s programem ELCAD / COMOS / EPLAN výhodou
  • Samostatnost, kreativitu, pečlivost
  • Co nabízíme?

  • Bonusové ohodnocení při nástupu
  • 5 týdnů dovolené, pracoviště přímo u metra
  • Příspěvek na stravování, penzijní / životní pojištění
  • Možnost využívat cizí jazyk na denní bázi
  • Místo výkonu : Praha
  • Požádat