PRODUKTOVÝ INŽENÝR
AC Jobs
Vyškov
před 4 dny

Máte VŠ technického zaměření a využíváte v práci anglický jazyk? Zajímá Vás práce na nových výrobcích a chcete se podílet na jejich vývoji?

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici : PRODUKTOVÝ INŽENÝR (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vývoj nových výrobků
  • účast na změnovém řízení stávající výroby
  • vypracovávání zpráv a další technologické dokumentace
  • komunikace s kolegy ze zahraničí
  • zavádění požadavků zákazníků do výroby
  • Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • zkušenosti s CAD programy
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • analytické myšlení a samostatnost
  • Co nabízíme?

  • stabilní zázemí zahraniční společnosti
  • dobré platové ohodnocení
  • příspěvěk na stravavování
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • místo výkonu práce : Blanensko
  • Požádat