POMOCNÝ PRACOVNÍK VE ZDRAVOTNICTVÍ
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Praha, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Všeobecná fakultní nemocnice v Praze .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : U nemocnice 499 / 2, Praha 28 (Praha), 12800
  • Přidáno : 18.8.2018
  • Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních :

    Kontakt e-mailem.

    Pozice je určena zejména pro uchazeče se zájmem o doplnění kvalifikace a zařazení se mezi střední zdravotnický personál (Všeobecná sestra, Praktická sestra, Zdravotnický záchranář)

    Pracovní náplň :

    pomocné práce ve zdravotnickém provozu na klinikách VFN

    Požadujeme :

    Čistý trestní rejstřík

    Zkušenosti s prací ve zdravotnickém provozu

    Úplné střední vzdělání

    Znalost práce na PC

    Flexibilitu a ochotu rozvíjet své schopnosti

    Dobré komunikační dovednosti

    Svědomitost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce

    případě zájmu předem zašlete životopis na adresu Katerina.Touskova vfn.cz

    Zaměstnanecké výhody"Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy

    Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu

    Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů

    Aktivní podpora studia

    5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí.

    Příspěvek na stravování

    Další zaměstnanecké benefity

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)