LABORANT PRO PŘÍPRAVU VZORKŮ - ČESKÁ LÍPA
ALS Czech Republic
Na Harfě , Praha, Cz
před 26 dny

ALS Czech Republic, s.r.o. je součástí ALS Laboratory Group, nadnárodní korporace poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz s vedoucím postavením na lokálním trhu.

současné době hledáme posilu do laboratoře v České Lípě na pozici :

LABORANT - PŘEDPŘÍPRAVA VZORKŮ

Náplň práce :

  • Zajišťovat úpravu pevných vzorků z oblasti životního prostředí a průmyslu (sušení, drcení, mletí), přípravu nejrůznějších výluhů, měření některých fyzikálních parametrů pevných vzorků a výluhů (měrná, sypná a objemová hmotnost, sušina, výluhy : pH, konduktivita, teplota aj.)
  • Archivace zbytků vzorků podle daných postupů
  • Likvidace vzorků po archivaci (kapalných i pevných vzorků)
  • Svoz a likvidace odpadů z laboratoří
  • Spolupráce se supervizorem sekce v dalších oblastech činnosti oddělení
  • Spolupráce na systému kontroly kvality
  • Požadavky :

  • Ukončené SOU / SŠ, výhodou chemického (nebo příbuzného) směru
  • Zkušenost z laboratorního prostředí výhodou
  • Manuální a technická zručnost
  • Nutná síla z důvodu manipulace s těžkými bednami a mlýny
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Pozitivní přístup a komunikativnost
  • Nabízíme :

  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Mzdové podmínky odpovídající dané pozici
  • Zaměstnanecké výhody 5 týdnů dovolené, stravenky, osobní ohodnocení, penzijní připojištění, Multisport apod.
  • Termín nástupu : okamžitě, pracovní doba úterý až sobota
  • Pracovní smlouva na dobu určitou do 31.12.2019 s možností přechodu na dobu neurčitou
  • Benefity

    Sleva na firemní výrobky / služby, příspěvek na penzijní / životní připojištění, stravenky / příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

    Požadované vzdělání

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

    Zadavatel

    ALS Czech Republic, s.r.o.

    Pozice je vhodná pro absolventy.