Junior konzultant - tým Pojišťovnictví
Ernst & Young Global Limited
Czech Republic
před 21 hodinami

Pojď s námi pomáhat velkým evropským pojišťovnám v oblastech řízení rizika, stanovení technických rezerv nebo úspory kapitálu.

Naučíme tě pohybovat se v pojistné matematice i nejnovější pojistné legislativě a regulatorice. Pracujeme také na robotizaci a optimalizaci procesů uvnitř pojišťoven nebo vyvíjení nových pojistných produktů založených na Machine Learning algoritmech.

Dáme ti příležitost být u projektů, které mění velké finanční instituce k lepšímu.

Co budeš vlastně dělat?

Jsme součástí týmu, který má 130 členů a zabývá se poradenstvím v různých oborech finančního sektoru. Denně řešíme projekty, které souvisí s finančním řízením, oceňováním rizika, optimalizací nebo regulací a jejím dopadem na pojišťovny i banky.

Nabízíme ti místo v mezinárodním týmu s unikátním know-how, kde najdeš odborníky na pojistnou matematiku, robotizaci procesů, analýzu dat, regulaci finančnictví a pojišťovnictví, vývoj a implementaci softwaru i projektové řízení.

Dokážeme tě nasměrovat k pozici, která ti bude nejvíc vyhovovat.

Náš tým zaměřený na poradenství v oblasti pojišťovnictví o 17 lidech vymýšlí a dodává inovativní řešení šitá klientům na míru.

Úzce také spolupracujeme s kolegy z Maďarska, Slovenska, Srbska nebo Chorvatska. V našich projektech hojně uplatňujeme pojistnou matematiku a statistiku, jako je životní i neživotní rezervování a oceňování, stochastické simulační modely a jejich předpoklady, analýzu cash flows, testy postačitelnosti rezerv a přístupy k řízení rizika.

Protože jdeme s dobou, máme v našem týmu kolegy specializované na techniky Robotics Process Automation, mapování a optimalizaci procesů a aplikace Machine Learningů algoritmů jako jsou neuronové sítě

Budeš pracovat na projektech v Praze, tak i po metropolích střední Evropy. Když ukážeš, že ti jde práce pěkně od ruky, dostaneš se na projekty různě po světě.

Díky tomu dostaneš možnost poznat různé pojišťovny (nebo banky) zevnitř a získáš tak jedinečnou zkušenost pro svůj budoucí karierní růst.

Proč se přidat do EY? Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí.

Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo badminton. Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech Nesekáme projekty jako přes kopírák.

Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od zkušenějších kolegů s mezinárodním přesahem.

Porosteš i osobnostně. Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci.

Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

Za dva až tři roky z tebe bude Senior Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora.

U nás je kariérní růst samozřejmost. Podíváš se do světa Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa.

Dáme ti šanci toho náležitě využít při projektech a stážích. Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou? Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2016 2019 se zaměřením na matematiku, statistiku nebo ekonomii.

Pokud ještě studuješ VŠ, nevadí. Nabíráme i kolegy na poloviční úvazek nebo internship a umíme sladit práci se školou, aby ti nic ve škole neuteklo.

Komunikativní znalost angličtiny We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

Přehled o fungování finančního trhu a zápal pro věc Budeš se neustále učit nové věci o pojišťovnách, bankách, fondech a řízení rizik.

Základní orientace v oblasti regulace finančního trhu ti nebude na škodu. Zkušenosti s matematickým a jiným softwarem Říká ti něco R, SAS nebo SQL?

Na některých typech projektů je budeš používat denně. A co je úplně nejdůležitější Jsme tým se stejnou DNA. Najdeš u nás lidi, co studovali podobné obory a zajímá je podobné technologie.

Budeš prostě pracovat mezi svými. Jak se ti odměníme? -Nástup 35 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky-

Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z opravdu široké nabídky-6 týdnů dovolené; flexibilní pracovní doba, homeoffice-

iPhone Co dalšího bys měl vědět? Nástup je možný ihned.Rádi se s tebou poznáme. Vyplň pár informací o sobě a my se ti co nejdříve ozveme.

Mezitím si můžeš na našem kariérním webu www.cestasey.cz přečíst medailonek Tomáše Němečka, který u nás vede jeden z FS týmů.

Díky a těšíme se na společné projekty.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost