Strážníci Městské policie v Klášterci nad Ohří
Město Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

STAROSTA MĚSTA KLÁŠTERCE NAD OHŘÍ v souladu se zákonem č.

553 / 1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších novel a předpisů vypisuje výběrové řízení na pozici STRÁŽNÍK Městské policie v Klášterci nad Ohří Město Klášterec nad Ohří hledá na pozici strážníka bezúhonného a spolehlivého občana ČR, staršího 18 let, který je tělesně a duševně způsobilý k výkonu povinností a oprávnění podle zákona o obecní policii.

Požadujeme : " střední vzdělání s maturitní zkouškou " znalost jednacího jazyka - český jazyk " schopnost týmové práce " řidičský průkaz skupiny "B" " morální předpoklady pro výkon strážníka Nabízíme : " příplatek na stravné " možnost dalšího vzdělávání " týden dovolené navíc " využití sociálního programu (penzijní připojištění, příplatek na dovolenou atd.

příspěvky na volnočasové aktivity Náplň práce : zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plnění dalších úkolů podle zákona Platové zařazení : platové zařazení v 7.

platové třídě + další příplatky (zvláštní příplatek, osobní ohodnocení atd.) Obsah přihlášky : " jméno, příjmení a titul " datum a místo narození " státní příslušnost " místo trvalého pobytu " datum a podpis Doklady dodané s přihláškou : " vlastnoručně psaný životopis, " výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, " čestné prohlášení ne starší 3 měsíců, ve smyslu 4a odst.

b) a c) zákona č.

553 / 1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů, " čestné prohlášení ne starší 3 měsíců, ve smyslu 4b, odst.

1, 2 a 3 zákona č.

553 / 1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů, " ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, " kopie dokladů osvědčující další znalosti, " souhlas s provedením psychologického vyšetření a fyzických testů, " souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č.

101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Výběrové řízení bude probíhat vícekolově, přičemž Město Klášterec nad Ohří si vyhrazuje nevybrat žádného z uchazečů. Přihlášku s veškerými náležitostmi v obálce označené "NEOTVÍRAT VŘ MP" podávejte poštou nebo osobně v podatelně Městského úřadu na adrese : Městský úřad Klášterec nad Ohří, náměstí Dr.

Beneše 85, 431 51 Klášterec nad Ohří.

Toto výběrové řízení platí do odvolání.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost