Oblastní manažer - Východní Čechy
GTH multicatering
Praha 4, CZ
před 26 dny

Oblastní manažer stravovacích služeb - Východní Čechy- GTH catering a.s.

Pro řízení našich stravovacích provozů ve Východních Čechách hledáme nového Oblastního manažera / manažerku.

Popis pracovní pozice :

  • zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb a výkonnost svěřeného regionu výnosnost, nákladovost
  • zodpovědnost za realizaci poskytovaných služeb a za plnění obchodních smluv
  • zodpovědnost za personální záležitosti svěřených provozů
  • udržování pravidelného kontaktu a řešení podnětů nebo stížností klientů a strávníků
  • zodpovědnost za zpracování podkladů k měsíční uzávěrce
  • zodpovědnost za včasný reporting výsledků středisek
  • zodpovídá za dodržení legislativních podmínek souvisejících s poskytovanými produkty
  • sestavování a schvalování plánu kontrol hygiena
  • Požadavky :

  • VŠ vzdělání výhodou
  • praxe v oboru min. 5 let, ideálně v oblasti závodního stravování
  • odolnost vůči stresu
  • schopnost zastoupit i jiné profese na provozech
  • flexibilita, samostatnost
  • komunikační a dobré manažerské dovednosti
  • uživatelská znalost MS office (MS Excel)
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)
  • Nabízíme :

  • zázemí stabilní, renomované, ryze české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity, auto i k soukromým účelům
  • Pracovní poměr na HPP
  • nástup možný ihned
  • případě zájmu nás kontaktujte na kariera gthcatering.cz.