Vývojový inženýr
Talentica
Praha
před 30 dny

Hledáte-li vhodné uplatnění v konstrukci automotive, jste tvořiví, technicky zdatní a mluvíte aktivně německy nebo anglicky, pak hledáme právě Vás!

Právě teď máte šanci stát se součástí špičkové společnosti, která v rámci dalšího rozšiřování a nových projektů hledá vhodné kandidáty na pozici CAD konstruktér!

Na co se můžete těšit?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která pracuje na vývoji pro největší světové automobilky
  • jistotu zaměstnání a dalšího profesního růstu
  • kreativní, zodpovědnou práci
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • možnost cestování
  • Co Vás čeká?

  • vývoj konstrukce komponent pro vozidla
  • práce s 3D CAD konstrukčními systémy
  • komunikace v rámci konstrukčního týmu a spolupráce s klienty
  • účast na prestižních mezinárodních projektech
  • komunikace s klíčovými zákazníky
  • Co byste měl / a splňovat?

  • SŠ / VŠ vzdělání ve strojírenství
  • zkušenosti v oblasti 3D konstruování např. CATIA V5, ProEngineer, SolidWorks, SolidEdge etc.
  • zájem o oblast konstrukce vozidel
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní ú rovni
  • schopnost týmové spolupráce, kreativní přístup
  • Požádat