STROJNÍ KONSTRUKTÉR
AC Jobs
Plzeň-jih
před 2 dny

Máte zkušenosti v programu CATIA V5? Přemýšlíte o změně zaměstnání? Chcete pracovat ve strojírenské společnosti a podílet se na zahraničních projektech?

Pak je pozice STROJNÍ KONSTRUKTÉR přímo pro Vás!

Pracovní náplň

  • práce v konstrukčním 3D programu
  • provádění mechanických výpočtů
  • komunikace se zákazníky při specifikaci požadavků a změn
  • spolupráce s projektovým týmem
  • tvorba dokumentace
  • Co požadujeme?

  • znalost programu CATIA V5 nebo zkušenosti konstruování ve 3D programech
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • praxi ve strojní konstrukci
  • znalost anglického jazyka je také výhodou
  • Co nabízíme?

  • práci v mezinárodním prostředí významné společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky nebo možnost závodního stravování
  • vzdělávací kurzy a příspěvek na vzdělání
  • firemní akce
  • místo výkonu práce : Plzeň / Praha
  • Požádat