PRODEJCI VOZIDEL ŠKODA
Automechanika, a.s.
Prostějov, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Automechanika, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Letecká 3753 / 2, Prostějov 1 (Prostějov), 79601
  • Přidáno : 14.6.2018
  • Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) :

    Strukturovaný životopis zašlete na e-mail KrcovaL mechanikapv.cz. Osobní kontakt po tel. domluvě v době 8 : 00-15 : 00 hod. tel. : 582 345 611.

    Požadavky : SŠ vzdělání s maturitou, ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC, ochotu vzdělávat se v oboru, aktivní přístup k zákazníkovi, komunikativnost, praxe v oboru výhodou.

    Pracovní náplň : prodej nových a zánovních osobních motorových vozidel. Osobní a písemný kontakt se zákazníky, sestavování cenových nabídek, administrativa spojená se skladovými vozdy.

    Nabízíme : platové ohodnocení závislé na výkonu, doba určitá, poté doba neurčitá.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)