Project Support
Etnetera
Praha , Česká republika
před 18 dny

Koho hledáme a co budeš dělat?

Hledáme nového kolegu do týmu, který nám pomůže starat se o již existující projekty a dále je rozvíjet. Pokud se zajímáš o projektové řízení v IT, bude pro tebe tato pozice ideálním startem do světa velkých projektů.

Očekáváme od tebe, že už máš nějakou zkušenost související s tvorbou webových stránek nebo mobilních aplikací. Technický background pro tebe bude velikou výhodou.

Předáme ti do rukou některé z našich největších projektů, které jsme čerstvě dokončili. To v praxi znamená přidávání nových funkcí a ladění stávajícího řešení do ideální podoby.

Bude na tobě ukočírovat naše vývojáře a být spojkou mezi nimi a klientem. Můžeš se těšit na schůzky s klienty i tvým projektovým týmem, plánování alokací a řešení nelehkých úkolů.

Bližší popis pozice

  • ze společné diskuze s klienty, vývojáři a analytiky vytváříš návrhy nových změn a oprav
  • navržené změny rozděluješ na dílčí úkoly, které deleguješ vývojářům a dalším kolegům, tyto činnosti zastřešuješ a dohlížíš na jejich plnění
  • výše zmíněnou práci organizuješ v systému JIRA
  • klientské změny drobného charakteru řešíš samostatně (pracuješ v redakčním systému nebo děláš základní úpravy v HTML, což nepožadujeme, ale je to výhodou ;-) )
  • budeš aktualizovat uživatelskou dokumentaci a podílet se na tvorbě specifikací dalších úprav
  • Co od tebe budeme potřebovat

  • dobré komunikační schopnosti
  • přehled o tom, jak fungují webové aplikace a jejich vývoj
  • organizační schopnosti a samostatnost
  • proklientský přístup
  • Co Ti nabízíme?

  • To nejlepší zázemí a všudypřítomnou možnost volby. Polohovací stůl, pokud neposedíš. Značku a model svého notebooku si vybereš sám.
  • Služební telefon s hrazeným tarifem. Kromě výplaty dostaneš i stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání a další z balíčku benefitů podle tvého výběru : příspěvek na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo penzijní připojištění.

    Káva a nápoje zdarma jsou samozřejmostí.

  • Jedinečnou kulturu. Čeká tě přátelský kolektiv a neformální prostředí. Pokud budeš mít něco na srdci, můžeš to kdykoli probrat s teamleaderem, ředitelem nebo zakladateli Etnetery.
  • kanceláři nebo u piva.

  • Sdílení know-how a vzdělávání se. Pravidelně míváme TechLunch, během kterého nad pizzou diskutujeme o nových trendech v návrhu aplikací jak na backendu, tak na frontendu.
  • Zapojit se také můžeš do různých zájmových skupin nebo interních soutěží, které se věnují třeba virtuální realitě, IoT, 3D tisku nebo Continuous delivery.

  • Naše holešovické kanceláře plné dřeva, které vyhrály jednu z kategorií Zasedačky roku. Náš HUB připomíná kavárnu. Chceš si vyčistit hlavu?
  • Jdi přes oběd běhat do Stromovky nebo si zacvič v malé tělocvičně. K té nabízíme i sprchy, kolárnu a skříňky.

  • Zábavu mimo práci. Pokud tě sportovní aktivity moc neberou, nabízí se spousta kulturních a potkávacích akcí v rámci týmů i celé firmy.
  • Zaujala Tě tahle pozice? Zaujala Tě Etnetera? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám. Určitě ti odpovíme!