ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
HOPI s.r.o.
Strančice
před 16 dny

Máte rádi čistý stůl? Srovnejte si ho v HOPI! V HOPI děláme logistiku přes 25 let. Znají nás v celé Evropě a jsme na to hrdí.

Ale co by byla naše auta a sklady bez lidí, kteří udrží všechny papíry pěkně v pořádku? Staňte se jedním z nich! Jaká práce Vás čeká a co k ní budete potřebovat Povedete skladovou dokumentaci a zařídíte její správné založení.

Budete kontrolovat dodací listy i záznamy v systému. Když něco nebude sedět, najdete chybu a napravíte ji. Neobejdete se bez pečlivosti a schopnosti komunikovat s řidiči.

Využijete své počítačové dovednosti (MS Office). Práci Vám rozložíme mezi denní a noční směny. Požadujeme : Co by se Vám mohlo hodit Pracujeme v SAPu, pokud ho znáte, máte náskok.

Nabízíme : Jaké výhody u nás získáte Zadarmo Vás dopravíme z Prahy, Říčan, Benešova a Loun. I zpět. Náš operátor HOPI Mobile pro Vás má super tarify.

Ve firemní kantýně Vás čeká takřka domácí a hlavně dotovaná strava. Výhodný nákup si zařídíte v naší vlastní prodejně. Vzdělání : bakalářské, vysokoškolské, SŠ s maturitou, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost