Telefonní upsell
Alza.cz a.s.
Plzeň
před 32 dny

Dokážeš prodat eskymákovi velblouda? Ne? Nevadí. Stejně je nevedeme. Důležité je, že už jsi mu prodal chytrý telefon a k němu sluchátka, kryt a powerbanku.

A taky mu vysvětlil, že potřebuje pojištění proti rozbití pro případ, kdyby narazil na rozzuřeného mrože.

Co u nás budeš dělat?Komunikovat se zákazníky po telefonu.Prodávat služby k již zakoupeným výrobkům.Úzce spolupracovat s kolegy a manažerem prodejny.

Vyřizovat dotazy našich zákazníků. Jaké znalosti a dovednosti bys měl / a mít?Musíš mít praxi v oblasti prodeje po telefonu, pokud máš, přihlaš se!Měl / a bys být komunikativní a nebát se někomu zavolat.

Měl / a bys být proaktivní a umět si poradit v různých situacích.Měl / a bys být orientovaný / á na výsledek, každý prodej se počítá.

Měl / a bys být samostatný / á a zodpovědný / á, protože budeš pracovat s penězi. A co ti nabízíme my?Praxi, která se ti bude do budoucna hodit.

Zajímavé finanční ohodnocení.Zázemí dynamické společnosti, jedničky na trhu v e-commerce.Kolegy, se kterými se budeš chtít potkat i po práci.

S otevřenou náručí přijímáme nové nápady a inovace. S otevřenou náručí přijímáme nové nápady a inovaceTak nám zašli svůj životopis.

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost