Realitní makléři
Libor Vícha
Nový Jičín, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Libor Vícha .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Štefánikova 2086 / 12, Nový Jičín 1 (Nový Jičín), 74101
  • Přidáno : 2.10.2018
  • Realitní makléři :

    z : 1.10.2018 Realitní specialista.

    POŽADUJEME : uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, spolehlivost, obchodní myšlení s aktivním přístupem k práci, komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním, samostatné myšlení, flexibilitu, chuť se naučit novému pracovnímu a životnímu stylu.

    NÁPLŇ PRÁCE : realitní činnost ve svěřeném regionu, prodej a koupě nemovitostí, posuzování a nabírání nových nemovitostí, jednání s klienty, zpracovávání poptávek kompletní vedení celého obchodního případu, dále výkupy, dražby a také příprava aukce nemovitostí.

    NABÍZÍME : vlastní zaškolení a nadměrné ohodnocení, podporu do začátku, fixní mzdu + nadstandartní provizní systém, silné zázemí s 12 letou praxí, žádné poplatky, flexibilitu, kvalitní marketing a propagaci nemovitostí, právní odd.

    zajímavou práci s klienty, profesní růst, moderní pracovní prostředí a efektivní systém práce.

    Výhody : sim karta, možnost fir. vozidla, home office, firemní akce

    Nástup možný ihned nebo dohodou.

    Životopisy zasílejte na email : novyjicin nextreality.cz , info : 605 889 466

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)