Seřizovač tlakových licích strojů
AS-CASTING s.r.o.
Stráž pod Ralskem, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro AS-CASTING s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Stráž pod Ralskem , Stráž pod Ralskem, 47127
  • Přidáno : 7.8.2018
  • Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů :

    Náplň práce : - seřízování tlakových licích strojů, provádění změn ve výrobě, řešení optimalizace výrobních procesů, řešení technických problémů ve výrobě

    Požadujeme : - SOU vzdělání technického směru, uživatelská znalost PC, zkušenosti s vedením lidí, samostatnost, pečlivost, pracovitost, rozhodnost

    Nabízíme :

  • Zázemí rychle se rozvíjející české firmy
  • Měsíční výkonnostní odměnu
  • Flexi pasy
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou
  • Firemní teambuilding
  • Za odpracované roky dovolená navíc
  • Nástup co nejdříve, dle dohody
  • Plat po zapracování 26.000,-Kč - 36.000,-Kč

    Vhodné pro absolventy.

    Schůzku nutné domluvit předem e-mailem!!!

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)