Elektrikář - Hlinsko
Dobrá práce.cz
Hlinsko (okres Chrudim), CZ
před 9 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 5.11.2018 Značka : 1327988263 ID : 1375007

Pracovní nabídka

Hledáme šikovné kolegy na pozici ELEKTRIKÁŘ, pro firmu působící v Hlinsku.

Náš klient je hrdý na své výrobky prvotřídní kvality. O kvalitě výrobků svědčí získání deseti ocenění národní značky pro domácí potraviny.

Nabízíme :

  • možnost ubytování
  • hlavní pracovní poměr v kmeni firmy
  • nástupní mzda dle dohody
  • dotované stravování (25 Kč oběd)
  • dovolená navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • levnější volání
  • Náplň práce :

  • běžná údržba a opravy všech elektrických zařízení
  • nastavování a změny parametrů na linkách
  • montáž nových zařízení
  • Očekáváme :

  • SOU / SŠ vzdělání v oboru elektro
  • odborná způsobilost dle vyhlášky 50 / 78 Sb.
  • praxe v oboru
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • Kontakt :

    Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte :

    Email : zaslat email Tel : 778 743 768

    Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové Město : Hlinsko