Vývojáři softwaru
Skype Czech Republic s.r.o.
Praha-Košíře, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Senior Software Engineer / Vývojář softwaru Senior Uchazeč je zodpovědný za implementace funkcí v podnikových aplikacích a budování cloudových služeb.

Náplň práce zahrnuje následující : " Vyvíjet, implementovat, analyzovat a zlepšovat podnikové služby " Vytvářet a monitorovat cloudové služby " Udržovat cloudové služby jako součást týmu " Spolupracovat se zkušenými členy týmu Požadavky : minimálně 6 let v oboru, zkušenosti s vyvíjením C# .

net webových aplikací, služeb a distribuovaných systémů, znalost TDD / BDD a webových aplikací HTML, CSS, HTTP (S), praktické zkušenosti s nastavením serveru IIS, angličtina na profesní úrovni, zkušenosti s psaním kódů, znalost Azure Cloud výhodou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost