Technický ředitel
Alza.cz a.s.
Praha
před 3 dny

Jsme dobře namazaný stroj, který se stará o perfektní a včasné dodání zboží k zákazníkovi. Celkem v našich logistických centrech a skladech proudí přes 7 km dopravníkových pásů, které ulehčují našim zaměstnancům práci.

Naše logistická centra v Horních Počernicích a ve slovenském Senci jsou vybavena automatickým skladem (miniloadem na přepravky), který za rok vydal přes půlmilionu beden.

Abychom byli efektivnější a zvládali odbavit více zakázek v kratším čase, musíme automatizovat. A potřebujeme leadera, který si to vezme na povel.

Máme spoustu hraček, které si zamiluješ jako dopravníkové systémy (pásové i válečkové), miniload systémy, logické řešení křižovatek a mnoho dalších...

Pro milovníky odrážek náplň práce : Zodpovědnost za bezchybný stav technologií ve skladech. Zodpovědnost za pravidelné a generální opravy technologií ve skladech.

Plánování a nákup náhradních dílů na technologie společně s vedoucím logistického centra. Projektové zapojení do rozšíření a modifikace technologií.

Vyřizování různých povolení. Údržba a vylepšení elektronického zabezpečovacího systému skladu. Řešení úspory energií. Co k tomu potřebuješ?

Zkušenosti s podobnou prací. Zápal pro věc. Uřídit tým údržbářů a elektromechaniků jako své prodloužené ruce. Vyjednávací schopnosti (budeš komunikovat s dodavateli dílů a technologií).

Umět se ponořit do detailu a zároveň si udržet big picture. Přijímat nové myšlenky a nebát se sáhnout do jiných odvětví pro správné řešení.

Proč tě to u nás bude bavit? Budeš pracovat s inovátorskými logistickými technologiemi. Tvoje nápady se dají zhmotnit, dává-

li to smysl, realizujeme. Úzké propojení s vlastním interním systémem. Je to důležité k realizaci? Máme to rychle. Je to týmová hra, proto se máš o koho opřít, ať už jde o provozní manažery, procesní specialisty nebo programátory.

Vymýšlíme a realizujeme vlastní řešení i na úrovni hardware. Designujeme na míru a necháváme to vyrábět přímo pro nás.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost