administrativní pracovník
BAKERO export-import s.r.o.
Průhonice
před 17 dny

práce na PC , vkládání dat a práce s tabulkami pro zahraniční portály, vyřizování emailů ,obsluha a komunikace zákazníků, příprava zboží k odeslání.

Požadujeme : Hledáme spolehlivého zaměstnance, který umí samostatně pracovat, chce se učit novým věcem a je si za svoji práci zodpovědný.

Požadujeme znalost práce na PC (Excel , Word) výhodou je znalost práce s Photoshopem, fakturace ,středně pokročilá znalost aglického jazyka slovem i písmem.

Řidičský průkaz sk. B výhodou není však podmínkou. Nabízíme : Zajímavou a různorodou práci u stabilní firmy s rozvíjejícím se postavením na zahraničním trhu.

Možnost získat zajímavé profesní zkušenosti . Odpovídající finanční ohodnocení. Vzdělání : vyšší odborné, vyučení, SŠ s maturitou, bakalářské Typ pracovního poměru : Brigády, Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost